Trzeci rok z rzędu stadion Roland-Garros będzie gospodarzem Greenweez Paryż Major organizowanym przez Francuską Federację Tenisową. Największy turniej w padel rozgrywany we Francji, co odpowiada turniejowi Grand Chelem w tenisie, odbędzie się w tym roku od 28 września do 6 października. Publiczność będzie mogła nabyć bilety na turniej od wtorku 13 lutego od godziny 10:XNUMX na stronie: https://tickets.parispadelmajor.com/fr. Udział w wydarzeniu będzie możliwy już od 15 €! 

Greenweez Paris Major, który w tym roku odbędzie się w dniach 28 września – 6 października, będzie wyjątkową okazją do (ponownego) odkrycia tej spektakularnej dyscypliny i zobaczenia ewolucji najlepszych zawodników tego sportu. padel (56 drużyn męskich i 48 drużyn żeńskich). Spotkanie to będzie także fantastyczną okazją do poznania stadionu Roland-Garros w inny sposób, w świątecznej i przyjaznej atmosferze.

Po raz pierwszy kwalifikacje odbędą się w ciągu dwóch dni (sobota 28 września i niedziela 29 września). Dodatkowo, od poniedziałku do piątku, wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty „jedno miejsce zakupione = jedno miejsce wolne” od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem oferty Premium i kategorii „Pisteside”). Dzięki temu samemu biletowi widzowie po raz kolejny w tym roku będą mogli obejrzeć mecze zaplanowane w trybie dziennym lub wieczornym.

W zeszłym roku Greenweez Paris Major został ciepło przyjęty przez publiczność. Turniej zgromadził 37 000 widzów (wzrost o 50% w porównaniu z 2022 rokiem).

W przypadku licencjobiorców FFT tak tutaj to się dzieje !