Pozytywne liczby podsumowują Greenweez Paris Premier Padel Major, pierwsze wydanie tego pierwszego Grand Chelem du padel w Roland Garros.

Na finał przekroczono poprzeczkę 5000 widzów na środku. W dolnej części kortu Philippe'a Chatriera, który ma prawie 8000 miejsc, zajęte były prawie dwie trzecie. Dobre wieści i rekord we Francji w padel co następuje po ewidencji obecności Człowieka Padel Open i jego 3500 widzów w Palais des Sports podczas finału i FIP GOLD PERPIGNAN.

Zwróć uwagę, że te liczby powinny być również postrzegane w perspektywie w odniesieniu do tygodnia 14 lipca. Tydzień generalnie nie sprzyja dobrym statystykom wydarzeń sportowych.

Kolejna dobra wiadomość pochodzi z Canal. O publiczności we Francji Greenweez Paris Premier Padel Major, emitowany w Canal+, Médiamétrie ogłasza następujące liczby:

  • Liczba unikalnych widzów na progu 1 nieciągłej minuty na całe wydarzenie: 596 000 widzów.
  • Szczyt widowni na wydarzenie, piątek 15 o godzinie 07:15: 28 68 widzów.

Podsumowując, transmisje na żywo w Canal+ pozwoliły dotrzeć do 596 000 osób! Świetny występ na pierwszy.

Co bardziej zaskakujące, była to szczytowa oglądalność, którą osiągnięto w piątek 15 lipca podczas kwartałów o godzinie 15:28 z 68 000 widzów.

Pozytywne liczby, nawet jeśli kanał szyfrowany z pewnością będzie chciał odnieść sukces w utrzymaniu pół miliona osób, których to dotyczy, aby dotrzeć do większej przeciętnej publiczności.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.