Organizacja Greenweez Paris Premier Padel Major, którego kwalifikacje rozpoczynają się 10 lipca, przyznał wild-cards. Nic dziwnego, że znajdujemy ogromną większość Francuzów.

Jak powiedzieliśmy, wiele tricolorów zarejestrowało się do pierwszego turnieju w historii padel w Roland-Garros i wild-cardbędą drogie.

Oprócz Benjamina Tisona, który wchodzi bezpośrednio do głównego losowania ze swoim partnerem Teo Zapatą, w ostatnim losowaniu będzie co najmniej 7 innych tricolorów. Greenweez Paris Premier Padel Major. Oto wybrane pary:

Jak widać, logika międzynarodowego rankingu została uszanowana i dlatego w głównym losowaniu Porte d'Auteuil znajdziemy ośmiu stałych graczy z reprezentacji Francji.

Les deux wild-cards za kwalifikacje przyznano dwóm parom, które zwyciężyły i zajęły drugie miejsce podczas P2000 z Perpignan : Anuluj/Guichard i Auradou/Vives.

Oprócz tych 12 tricolorów, znajdziemy również międzynarodowego Monegasque Nallé Grinda, który wraz z Ruben Riverą dziedziczy rozstawiony numer 9 kwalifikacji. O ile nie będzie wielkiej fali wycofań, Francja nie będzie miała innego przedstawiciela niż wymienieni powyżej. Rzeczywiście, pierwsza francuska para na Lista oczekujących dlaczego Premier Padel Major, De Meyer/Vanbauce, jest na 41. pozycji…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !