Spotkaj się w 18 na żywo na strona facebook Padel Magazine po finale pierwszego Miami w Stanach Zjednoczonych Bullpadel Puchar pomiędzy francuską parą Nallé Grinda / Jeremy Scatena et Wayne Boich/Guillermo Alcorta.

Ten mecz jest z konieczności wyjątkowy dla pary francuskiej, ponieważ zagrają z jedną z najlepszych par amerykańskich, która w szczególności wygrała pierwszy Miami Open, w którym obecni byli profesjonaliści z padel.

Finał, który odbędzie się w jednym z najpiękniejszych ośrodków Warszawy padel obszaru, luksusowy Ritz Carlton w Key Biscayne.

To znaczy wielka gra, która czeka na naszych Francuzów.

Amerykański turniej rozpoczął się 8 stycznia w 4 kategoriach: początkującej, średnio zaawansowanej, zaawansowanej i konkurencyjnej.

Pierwsze Miami Bullpadel Puchar to pierwszy duży turniej organizowany przez Miami Padel Federacja i Ritz Carlton w Key Biscayne.

Powodzenia dla naszych Francuzów, którzy do tej pory osiągnęli wzorowy turniej i dzięki temu mają szansę wygrać ten pierwszy duży Miami Open.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.