Head prezentuje nową gamę Delta padel specjalnie wykonane dla padel. W programie „paletero”, plecak i sakiewka!

Austriacka firma Head już nie prezentować. Po zbiórce Gravity, wykonane z butelek pochodzących z recyklingu, marka, która wyposaża w szczególności Sanyo Gutierreza, oferuje linię Delta w olśniewających kolorach.

Linia produktów zaprojektowanych specjalnie dla padel to nie pozostanie niezauważone dzięki tej mieszance pomarańczy, czerni i szarości, pasującej do palas o tej samej nazwie !

head padel Delta 2021

W tej nowej linii znajdujemy „paletero”, plecak i mała sakiewka na Twoje rzeczy osobiste.

Torba Delta Sport

Head Torba Delta Pouch

Oto paletero, jakie lubimy! Dzięki dużej komorze nowa torba Delta Sport Bag pozwoli Ci zabrać wszystko, czego potrzebujesz do gier. padel lub podczas podróży. Z jego kieszeń izotermiczna wyposażona w technologię CCT, możesz schłodzić swoje palas i napoje. Bardzo wszechstronny, nowy paletero z serii Delta może być noszony jako plecak, a jego liczne wzmocnione przegródki pozwolą na idealne przechowywanie Twoich rzeczy!

POJEMNOŚĆ: 49 litrów

WYMIARY: 60 x 30,5 x 31

Plecak Delta

Head Plecak Delta Backpack

Wyposażony w dużą kieszeń, plecak Delta pozwoli fanom kompaktowych formatów nosić jak najwięcej biznesu. Tutaj ponownie wiele przegródek ułatwią przechowywanie, a to, że są wzmocnione, zapewni dobre trzymanie przez długi czas!

POJEMNOŚĆ: 29 litrów

WYMIARY: 35.5 x 46 x 24

Ładownica Delta

Head Ładownica typu Delta

Aby zawsze mieć pod ręką swoje rzeczy osobiste, ładna, dopasowana woreczek subtelnie dopełni Twój wygląd!

OBJĘTOŚĆ: 2 litry

WYMIARY: 26 x 17

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !