To zaszczyt to ogłosićHead odnowiła umowę z Portugalską Federacją padel odnośnie kul. W ten sposób i zgodnie z planem zawartym w umowie federacja będzie nadal rozgrywać wszystkie turnieje na torze Absoluty oraz tor młodzieżowy z piłkami HEAD Padel Pro S.

Choć jest to produkt znany, to przypominamy, że HEAD Padel Pro S to wybrany przez samych graczy model premium, któremu zaufała nie tylko Portugalska Federacja padel, ale także z Federacje hiszpańskie i andorskie, a także 13 federacji regionalnych.

Ricky brigolle, Category Manager Racquetsports at HEAD Hiszpania, jest podekscytowana wiadomością: „Jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny, że po raz kolejny mogę udostępnić oficjalną piłkę FPP. Lata mijają, a nasza relacja z tą instytucją zacieśnia się. Poza tym podpisaliśmy nowa umowa jako oficjalna rakieta padel, co pomaga nam w dalszym rozpowszechnianiu sportu w każdym zakątku kraju."

"Cieszymy się, że możemy liczyć na markę o wymiarze globalnym i przedłużyć więź, która sięga początków naszej działalności jako Portugalskiej Federacji padel" mówi Ricardo da Silva Oliveira prezes FPP, kto docenia „Wsparcie i zaufanieHEAD, A podstawowym partnerem naszej podróży. Marka zawsze bardzo wspierała rozwój naszego sportu w Portugalii."