Zgub buta padel en finał z World Padel Tour Barcelona Final Master, To trzeba zrobić! I to Fede Chingotto zapłacił cenę!

Argentyńczyk miał wyjątkowy tydzień i w dużej mierze przyczynił się do pierwszego zwycięstwa w roku z Paquito w ostatnim turnieju ligi World Padel Tour przeciwko Juanowi LeBronowi i Ale Galanowi.

galan lebron chingotto paquito

Na słupku, na którym Argentyńczyk mógł skręcić kostkę, w końcu właściwy but wślizgnął się pod stopę Chingo i spowodował natychmiastowe przerwanie gry.

Ponieważ był to pierwszy punkt, w takich okolicznościach do gry wprowadzane są dwie piłki. Jednak tutaj ten mecz mógł się całkowicie zmienić.

Na szczęście w meczu, który ostatecznie wygrali Paquito i Chingo, udało się uniknąć kontuzji Chingo, która mogła oznaczać zakończenie kariery. To oczywiście doskonała wiadomość dla stowarzyszenia, które normalnie rozwiązałoby się w 2024 r. W przyszłym roku fani będą musieli znaleźć nowych ulubieńców.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.