Wymienić naPuchar sześciokątny który rozpocznie się za tydzień w Madrycie: Fede Chingotto zastępuje Fernando Belasteguina. „Super Raton” zagra po lewej stronie z Lucho Caprą.

Fernando Belasteguin nie jest jeszcze w pełni sił i na miesiąc przed oficjalnym wznowieniem sezonu z pewnością woli zachować ostrożność: „Nie doszedłem jeszcze w pełni do zdrowia po kontuzji łokcia, która uniemożliwia mi dołączenie do Team ElevenEleven USA na Puchar Hexagon. Tak piękne i ważne wydarzenie wymaga zaangażowania na 100% i z szacunku dla organizacji, kolegów z drużyny i publiczności wolę oddać swoje miejsce Fede Chingotto. To znakomity zawodnik, który da świetne widowisko. Życzę wszystkiego najlepszego mojemu zespołowi, macie moje pełne wsparcie!”, oświadczyła główna zainteresowana osoba.

Ci, którzy mają nadzieję zobaczyć zupełnie nowe stowarzyszenie Bela / Capra na Madrid Arena, będą musieli poczekać. Nadal mamy nadzieję, że legendarny zawodnik Pehuajo wróci do pełnej formy przed rozpoczęciem sezonu, spodziewać się w Riyadzie za miesiąc...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !