Pokonani w swoim pierwszym meczu przez Paquito i JM Diaza, Agustin Tapia i Jon Sanz zmierzyli się wczoraj na Madrid Arena.

Agustin i Jon wciąż w tym żyją Puchar sześciokątny. Pod koniec ogólnie kontrolowanego meczu gracze RL9 Team zdominowali swoich zwykłych kolegów z drużyny, Arturo Coello i Coki Nieto (Bella). Zwycięstwo, którego oczekiwali nasi czytelnicy: 65% z Was widziało w naszej ankiecie na Instagramie triumf pary hiszpańsko-argentyńskiej. Jon i Agus wygrywają 7/6, 6/3 i wywarli presję na Arturo i Coki, którzy dzisiaj będą musieli koniecznie pokonać Diaza i Navarro, aby spróbować zakwalifikować się.

W pozostałych spotkaniach tego dnia Delfi Brea i Sofia Araujo (ADvantage) popsuły pierwsze spotkanie Tamary Icardo i Alejandry Salazar (Hexagon Cup), a byli partnerzy Alex Ruiz i Franco Stupaczuk (Akademia Rafa Nadala) wywołali napięcie w końcówce ich pierwsza porażka z Martinem Di Nenno i Juanem Tello (ADvantage).

Wszystkie wyniki z drugiego dnia:

Wyniki-J2-Hexagon-Cup-2024

Program trzeciego i ostatniego dnia grup

Następna generacja (od 10:00)

Rodriguez / Cardona (Puchar Hexagonu) kontra Garcia / Hernandez (AD/vantage)

R.Coello / Guerrero (Bella) kontra Gala / E.Jensen (RL9)

Mężczyźni i kobiety (od 15:00)

Sanchez / C.Jensen (RL9) kontra Gonzalez / Fernandez (Bella)

Ruiz / Stupaczuk (Bella) kontra Chingotto / Capra (Eleven Eleven)

Salazar / Icardo (Puchar Hexagonu) kontra Ortega / Triay (Akademia Rafy Nadala)

Navarro / Diaz (Puchar sześciokąta) kontra A.Coello / Nieto (Bella)

Link do śledzenia popołudniowych meczów (mecze nowej generacji nie są transmitowane)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !