Koronawirus wyrządził i nadal wyrządza wiele szkód, ale w wielu punktach pomógł rozwinąć pewne niespójności w naszym społeczeństwie, takie jak fakt, że sport nie jest kwalifikowany jako niezbędny.

Dlatego teraz sport będzie uważany zapodstawowa działalność w Hiszpanii. Kiedy na początku pandemii wszystkie nieistotne działania musiały zostać zamknięte, określenie „zasadnicze” uznano za bardzo subiektywne.

Środek, który połączył główna partia u władzy (PSOE) i lider opozycji (PP) Tak naprawdę nie zdarza się to codziennie i ten akt potwierdza jednoczące walory sportu !

Teksty opierają się na zaletach sportu w utrzymaniu zdrowie fizyczne i psychiczne, zwłaszcza w sytuacji pandemii i powstrzymywania.

Kolejny środek do rozważenia przez Ciudadanos (partia centrowa): obniżenie podatku VAT z 21% do 10% na wszystkie usługi wyraźnie związane z aktywnością fizyczną! Bardzo dobra wiadomość dla wszystkich klubów, od padel w szczególności tych, którzy mocno ucierpieli w wyniku kryzysu.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.