Musi wystąpić błąd... A jednak! Hiszpania jest pełna ciepłych, słonecznych, nadmorskich miejsc, nawet w styczniu. Dlaczego więc nie zaplanować małego wypadu z rodziną lub przyjaciółmi i wziąć udział w szkoleniu? padel Wysoka jakość?

W Sport do B, mamy do zaoferowania dwa wysublimowane miejsca: Marbellę i Alicante.

Poza twoim doświadczeniem padel który odbędzie się w ekskluzywnych warunkach, w klubach na najwyższym poziomie i pod okiem doświadczonych trenerów, wyjaśnimy Ci, dlaczego koniecznie musisz tam pojechać!

Marbella

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej poszukiwanych hiszpańskich kierunków turystycznych. Dzięki szerokiej gamie zajęć Twoje dni i noce na Costa del Sol będą najlepsze w całym roku.

Ale ludzie myślą, że Marbella to tylko miejsce na wakacje: są w błędzie! Marbella to także idealne miejsce na zimę dla tych, którzy chcą uciec od turystycznego zgiełku lata i surowego zimowego klimatu Europy, z ponad 320 dniami dobrej pogody w roku i temperaturami w styczniu sięgającymi 25°C!

Co tam robić po odbyciu stażu padel ? Będziesz rozpieszczany wyborem… 

Golf 

Na wybrzeżu Costa del Sol znajduje się ponad 70 pól golfowych, wszystkie z unikalnymi cechami, co oznacza, że ​​jest z czego wybierać. Większość torów została zaprojektowana przez światowej sławy projektantów torów, takich jak Robert Trent Jones Sr, Javier Arana, Cabel B Robinson i Manuel Piñero.

Plage

Pływanie, jazda na nartach wodnych, paddle surfing, kitesurfing, rejsy żaglówką, aby zobaczyć delfiny... możesz cieszyć się plażami jak latem!

Wędrówki 

Marbella położona jest u podnóża góry La Concha, symbolu Marbelli. Ze względu na niższe temperatury i światło dzienne jest to zwykle jedno z najlepszych zajęć dla entuzjastów wypoczynku na świeżym powietrzu i sportu. Ze szczytu góry można podziwiać spektakularne widoki na Costa del Sol – rozciągające się od Malagi po Algeciras –, Maroko i Gibraltar. W pasmie górskim Sierra Blanca znajduje się także wiele szlaków. Najbardziej znanym jest Caminito del Rey. Trasa ta prowadzi przez pasmo górskie i oferuje spektakularne widoki, w tym wąwóz El Chorro.

Degustacje wina 

Po wysiłku, wygoda… W odległości 40 minut jazdy samochodem znajdują się fantastyczne degustacje wina i wycieczki z przewodnikiem. Niektóre z najbardziej znanych degustacji wina można znaleźć w Rondzie, gdzie znajdziesz mnóstwo winiarni, w których odbywają się degustacje wina i tapas. Malaga słynie ze słodkich winogron i pysznych win, dlatego w Maladze jest mnóstwo winiarni, których można spróbować, a także winnic i piwnic z winami, które warto zwiedzić.

Alicante

Położone na Costa Blanca miasto słynie z niezwykłego klimatu, wyśmienitej gastronomii, bogactwa zabytków i ogólnie kultury: jest idealnym miejscem, aby naładować baterie.

Słońce przez cały rok

Średnia roczna temperatura wynosi 18 stopni, a deszcz pada tylko przez 20 dni w roku. Zimy są bardzo łagodne dzięki ochronie, jaką zapewniają góry i bliskość morza.

Bogate dziedzictwo

W Alicante można kontemplować ślady różnych ludów, które na przestrzeni wieków osiedliły się w tym mieście, takich jak Iberowie, Rzymianie i Arabowie. Dziedzictwo architektoniczne i artystyczne to prawdziwe dziedzictwo oferowane przez historyczną ludność Alicante. Historyczne centrum Alicante jest ośrodkiem sztuki i kultury dzięki różnorodności muzeów cieszących się dużym zainteresowaniem publiczności.

Plaże

Alicante ma rozległe, płytkie plaże z krystalicznie czystą wodą. Prowincja jest także najczęściej nagradzaną Błękitną Flagą.

bioróżnorodność

Wokół miasta znajdziesz wiele parków przyrody, dolin i górskich krajobrazów. To szczególne środowisko sprawia, że ​​Alicante jest jednym z obszarów Hiszpanii o największej różnorodności biologicznej.

Kuchnia śródziemnomorska

Już sama różnorodna i zdrowa gastronomia Alicante wystarczy, aby chcieć tam zostać. Jej charakterystyczne dania obejmują ryby i owoce morza świeżo złowione na wybrzeżu, a także lokalne owoce i warzywa. Ryż Alicante przyrządzany na różne sposoby to kolejne danie, którego nie można przegapić.

Podsumowując, niezależnie od wybranego miejsca docelowego, będziemy do Twojej dyspozycji, aby Ci doradzić i oczywiście wspierać Cię przez cały pobyt i staż. padel.

Oferujemy kurs „półintensywny” trwający 2 godziny dziennie lub „intensywny” trwający 3 godziny dziennie, podczas którego możesz zmierzyć się z całą gamą pade l! (technika, taktyka, mecze trenerskie itp.)

Zapytaj o program!
e-mail : seb@sportstob.com
telefon/WhatsApp: +34 685 40 88 03
sieć: www.sportstob.com

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.