Bawimy się na boku Houston ! Biznes i padel nigdy nie są daleko w USA. A pierwszymi zwycięzcami mogą być zwycięskie pary tych turniejów, jeśli dojdą do końca prób Otwórz Houston Realturf / Invitational Realturf.

grinda canas padel Houston

Rzeczywiście, Open Houston Realturf jest następstwem 5 wydarzeń w 2021 roku który ma premierę w ten weekend. Zwycięzca zabierze do domu 5000 dolarów.

To nic w porównaniu z ostatecznym testem: stawką jest dar Dolarów 50.000 dla pary, która przejdzie po tym piątym teście!

Nie wiadomo jeszcze, które pary zostaną zaproszone na ten turniej. Bo oczywiście to wydarzenie jest całkowicie prywatne. W turniejach wezmą udział tylko pary zaproszone przez tajemniczego organizatora, które podczas pierwszej z 5 rund zachowywały dyskrecję.

Nallé Grinda i Guillermo Cañas zostali zaproszeni na to pierwsze wydarzenie. Są jednymi z faworytów, chociaż obecni są inni bardzo dobrzy gracze, na przykład mistrzowie Meksyku. Fabian Mujica / Octavio Lara.

Aby dowiedzieć się o wynikach pierwszej rundy naszej pary francusko-argentyńskiej, to koniec ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.