Frédérick Bembassat podchodzi do mikrofonu Francka Binistiego i przekazuje nam ciekawostkę: otwarcie centrum 4PADEL, po stronie…

I 4!

Franck Binisti: Frédérick, rozumiem, że wokół krążą bardzo dobre wieści padel działo się po twojej stronie...

Fryderyk Bembassat: Tak, Franck, miło mi z tobą rozmawiać, zwłaszcza, że ​​minęło jedenaście lat, odkąd kazałeś nam po raz pierwszy zagrać w padel we Francji w klubie Pyramides w 78. Kilka miesięcy później, w styczniu 2014 roku, ukazały się pierwsze utwory padel sieć wewnętrzna 4PADEL zostały zainstalowane w Champigny. W końcu to wszystko nie jest Ci obce, więc dziękuję!

Franck: A konkretnie, po Champigny w 2014 r., Dunkierce w 2017 r. i Lens-Liévin w 2022 r., czy masz jakąś wiadomość do przekazania czytelnikom „ Padel Magazine ?

Fryderyka : Oczywiście i miło mi przekazać ci tę informację: właśnie podpisaliśmy umowę najmu bardzo blisko centrum Amiens z moim wieloletnim pomocnikiem Mehdym. Zamierzamy otworzyć nasz pierwszy 100% klub padel 8 kortów krytych i 2 korty zewnętrzne o wysokości sufitu 12 metrów. 4PADEL Amiens zaoferuje swoim przyszłym lekarzom najwyższej klasy doświadczenie z miejscem na wycieczki i lobowanie.

Franck : Dlaczego Amiens ?

Fryderyka : Czuliśmy realny brak terenu w tym mieście i realną potrzebę stworzenia tam dużego centrum, aby gracze mogli się tam dobrze czuć i grać tyle, ile chcą. Znacie naszą dbałość o szczegóły, ostatnie centrum zawsze musi być najpiękniejsze i naprawdę dajemy z siebie wszystko.

Franck : Ale to wszystko na kiedy

Fryderyka : Czekałem na pytanie, chcemy to zrobić jak najszybciej, ale dla rozsądku powiemy, że ośrodek będzie prezentem pod choinką dla wszystkich”padelistes” z Amiens. Powinniśmy być w stanie otworzyć się między listopadem a grudniem 2024 roku.

Więcej dobrych wiadomości…

Franck : Zanim się rozstaniesz, nie masz innych miłych niespodzianek do ogłoszenia?

Fryderyka : Znasz mnie na pamięć (śmiech). Chodź, pozwól mi się rozpakować: będziemy burzyć mury w Lens-Liévin i w ciągu kilku miesięcy powinniśmy przejść z 6 do 8 wyciągów, ponieważ naszym zawodnikom zaczyna być ciasno.

Franck: I nic więcej?

Fryderyka : Nie możemy niczego przed tobą ukryć! Nie chcieliśmy, żeby Dunkierki byli zazdrośni, więc wkrótce będziemy mieli miłe ogłoszenie, ale na razie nie dowiecie się więcej.

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy zachwyceni postępem i oferowaniem coraz wyższej jakości doświadczeń graczom z północnej Francji, w związku z nowym klubem w Rouen i zbliżającym się otwarciem sieci w Lille. Cieszymy się, że możemy utrzymać ten sport przy życiu, przybliżać go coraz większej liczbie osób i zawsze współpracować lokalnie z ratuszami i władzami lokalnymi. Od początku naszej przygody z Mehdy znaleźliśmy się w DNA grupy PLAYERS, której celem jest przyczynianie się poprzez sport do tworzenia więzi społecznych i promowania integracji poprzez sport.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !