All In Padel wygrywa tę edycję Interclubs 2023, potwierdzając swój status wielkich faworytów do tytułu. Zwycięstwo przyćmiła jednak kontuzja Marie-Amélie Dardaine, która gwałtownie przerwała mecz.

Mecz 1 – Bahurel i Sireix jednostronnie: 1:0 dla tenisa Padel Klub Palavas (68)

Reprezentujące Palavas Louise Bahurel i Camille Sireix nie pozostawiły żadnych szans Anaïse Rivière i Amandzie Pestre Grange, wygrywając mecz 6/0, 6/1.

W ciągu zaledwie 33 minut wykorzystali 5 z 6 przełamań, zdobywając 50 punktów w porównaniu z 17, co było niezwykłym występem klubu tenisowego Palavas.

międzykluby bahurel sireix

Mecz 2 – Wyrównanie Collombon/Martin: 1-1

Alix Collombon i Mélissa Martin, grające w All In, z łatwością wyrównały, pokonując Wendy Barsotti i Elodie Invernon 6/2, 6/2.

Mecz trwał 1h06, z 5 przełamaniami i zdobytymi 59 punktami wobec 35.

Mecz 3 – kontuzja Marie-Amélie Dardaine: 2-1 dla All-In Padel (126)

Długo oczekiwany i decydujący mecz pomiędzy Lucile Pothier/Jessica Ginier-Barbier a Marie-Amélie Dardaine/Tiffany Phaysouphanh zakończył się niespodziewanie wynikiem 6/4, 1/0 z powodu kontuzji więzadeł krzyżowych Marie-Amélie. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

To zwycięstwo, choć zabarwione goryczą, daje dublet drużynie All In, która wyraźnie pokazała swoje ambicje, wygrywając tym samym edycję Interclub 2023.

Na trzecim miejscu uplasował się Stade Toulousain (151), zwycięzca edycji 2022, który pokonuje Padelstrzelił Caen (90) z wynikiem 2-1.