Drugi rok z rzędu mężczyźni w bieli z All In Padel Lyon wygrywa edycję Interclubs N2023 1.

Mecz 1 – Poważne zwycięstwo Nathana i Martina: 1/0

Pierwszy punkt tego spotkania wnoszą Nathan Courrin i Martin Poirieux. Pokonali Léo Pereza i Alexandre'a Boilevina 7/6, 6/3.

Mecz, który trwał 1:18, a pierwszy set był dość zacięty. Jeśli chodzi o statystyki tego spotkania: 2 wygrane przełamania do 1 z 84 punktami zdobytymi wobec 75.

MECZ 2 – Benjamin Tison i Norman Sanchez nieuleczalni: 2/0

Znowu ci sami, którzy dali tytuł, Norman Sanchez i Benjamin Tison, co jest dobrym zwyczajem dla All In. Pokonali Matthieu Armagnaca i Romaina Coiraulta 6/2, 6/0.

Po 48 minutach gry, 5 przerwach i 57 punktach zdobytych przeciwko 29, All In jest święte!

„Wiedzieliśmy, że będzie ciężko”

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdobyliśmy ten tytuł, taki był cel. Kiedy po przybyciu na miejsce zobaczyliśmy tabelę, wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale powiedzieliśmy sobie, że pokonamy najlepszych i tak się stało. Miałem zaufanie do wszystkich moich zawodników, wiedzieliśmy, że pierwszy mecz jest ważny, Nathan i Martin rozegrali bardzo ważny mecz i to dodało nam pewności siebie.

W drugim meczu byliśmy wielkimi faworytami z Benem i Normanem, bez okazywania im szacunku. Czwórka graczy wykonała robotę i to pozwala nam nie grać z Téo i przyznaję, że nie jest tak źle…” – deklaruje Johan Bergeron, kapitan drużyny All In.

Słowo do Benjamina Tisona: po bardzo trudnym roku wibrował jak szalony podczas pierwszego meczu: „Uwielbiam wszystko, co jest związane z drużynami, jestem fanem mistrzostw drużynowych. Uwielbiam tę randkę, a na koniec sezonu jest wspaniale, kończy się rok, jesteśmy wyczerpani. Chcę pogratulować Martinowi i Nathanowi, którzy mieli ważny pierwszy mecz do wygrania i poszli na całość. Nie jest łatwo, gdy jest się młodym. Nathan wygrał wczoraj ważny pierwszy mecz z Jo, w przeciwnym razie odpadlibyśmy. I gratulacje dla całej drużyny, mamy Thomasa, który nie grał, ale jest z nami od początku. Jestem bardzo szczęśliwa, że ​​tu jestem, mamy świetny zespół, świetną grupę i mam nadzieję, że razem z dziewczynami sięgniemy po dublet.

Na trzecim miejscu jest duży Padel (124), który narzuca się w obliczu Padel Horyzont (919).