Juan Lebron i Ale Galan wygrali bardzo dobry mecz w trzech setach z Fernando Belasteguinem i Arturo Coello w półfinale włoskiego majora Premier Padel.

Widzowie rzymscy czekali z niecierpliwością na ten mecz i nie zawiedli się! Przed publicznością zaangażowaną w sprawę Fernando Belasteguina, numery 1 wiedziały, jak być bardzo solidnym, aby odejść ze zwycięstwem.

O ile pierwszy akt był generalnie zdominowany przez muzyków Mariano Amat, którzy zaczęli od bijącego werbla z przerwą na wejście, o tyle druga runda oferowała nam zupełnie inny scenariusz. Za ciężko pracującym Belą i zdecydowanym Coello, ludzie Miguela Sciorilliego trzymali się wszędzie i zaoferowali decydującą rundę publiczności, która tylko o nią prosiła.

Po trudnym starcie, naznaczonym ekscesami niektórych kibiców, którzy nie szanowali Juana Lebrona, faworyci szybko odnaleźli swój poziom w pierwszej rundzie. Jeśli Fernando i Arturo odnieśli sukces dzięki kilku wysokiej klasy akcjom, aby odzyskać swoje usługi, liczby 1 zadają ostatni śmiertelny cios parze hiszpańsko-argentyńskiej.

Ale i Juan wygrywają mecz 6/4 3/6 6/3 i znajdą, podobnie jak w Doha, Paquito Navarro i Martin Di Nenno w finale !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !