Podobnie jak w Doha, nieco ponad dwa miesiące temu, Juan Lebron i Ale Galan zmierzą się z Martinem Di Nenno i Paquito Navarro w finale włoskiego majora. Premier Padel.

Dziś o 18:00 dwie najlepsze pary na świecie spotkają się w centrum Foro Italico w Rzymie na zapowiadający się bardzo gorący mecz. Obecni tłumnie za półfinały, włoska publiczność wczoraj w nocy była gorąca i wyobrażamy sobie, że dzisiaj znów będzie.

W Katarze Paquito i Martin osiągnęli doskonały turniej. W finale wygrali 6/3 7/6 w spotkaniu, które ogólnie opanowali. Czy mogą zrobić to samo dzisiaj? Nie jestem pewien, ponieważ liczby 1 przychodzą z dużą dozą pewności siebie. W półfinale przeciwko Bela/Coello pokazali, że oprócz tego, że dobrze czuli się w rzymskich warunkach, byli też w dobrym okresie psychicznie. Jest to więc bardzo duży szok, który powinien nas czekać już od 18:00 w najbliższą niedzielę.

We Francji spotkanie będzie widoczne w BeIn Sports. W Hiszpanii możesz śledzić ją na YouTube, korzystając z poniższego linku:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !