Alexis Salles, kapitan drużyny Team France Padel, nous refait son point sur les précédentes rencontres, les + et les – et bien-sûr le petit point Italie pour la 3e place.

Wczoraj zespół Francji zmierzył się z najlepszą drużyną Hiszpanii na świecie z Argentyną z armadą graczy na bardzo wysokim poziomie. Był to mecz galowy dla naszych graczy, którzy nie mieli złudzeń co do wyniku gry, ale którzy chcieli dać z siebie wszystko, aby obronić nasze kolory.

Bastien Blanqué i Johan Bergeron mieli zaszczyt zmierzyć się z najlepszymi graczami 2 5 na świecie Juan Martin DIAZ i Paquito NAVARRO, którzy całkowicie „spryskali” naszych graczy 2 w pięknym nastroju.

Trochę spięty Johan i Bastien nie rozpoczęli dobrze spotkania, popełniając bezpośrednie błędy. Trzeba powiedzieć, że ich przeciwnicy są tacy silni.

Najmniejszym błędem jest wypłacona „gotówka” Johan i Bastien wtedy dobrze się bawili, osiągając świetne punkty!

To była kolej Jeremy Scatena i Jeremy Ritz, którzy zmierzyli się z Adayem Santaną i Alvaro Sepero.

Tworzą bardzo dobrą grę pomimo porażki 6 / 2 6 / 4. Byli cierpliwi i nie próbowali przesadzić! Z przodu na zestawie 1er Alvaro Santana udało się osiągnąć co najmniej zwycięzców zwrotów ścian 10! „Jeremy” przestał lobbować i próbował grać znacznie więcej u stóp Hiszpanów. Naprawdę oparli się w drugim secie, osiągając wspaniałe punkty.

Trzeci mecz pomiędzy Maxime Moreau i Robinem Hazizą Willy Lahoz i Alexandre Ruiz na mecz bez stawki.

Wracali coraz lepiej w meczu, grając głównie Willy'ego Lajoza, który popełnił nietypowe błędy! Max był bardzo agresywny wobec swoich volléesów i polegał na bardzo skoncentrowanym Robin, który postawił drużynę na dobrym planie taktycznym.

Będziemy pamiętać, że nawet prowadzili 2 / 0 i 3 / 0 piłkę w zestawie 2nd!

Właśnie teraz na 13h30 Francja zmierzy się z Włochami na trzecim miejscu! Wygrywanie tej gry byłoby dla nas małym wyczynem, ponieważ Włochy zrekrutowały naturalizowanych profesjonalnych graczy 2 Argentyńczyk Włochów z Britos i Capitani!

Nasi gracze są nadmiernie zmotywowani, aby przynieść nam medal Estoril! Mam nadzieję ogłosić jutro dobrą wiadomość!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.