To powracające pytanie, zadawane osobom, które są już częścią sektora. Dziś dajemy Ci klucz do dołączenia do nas w tym sektorze.

Padel rekruci, rozwiązanie

Ta nowa firma oferuje specjalistyczne usługi rekrutacji międzynarodowej dla firm, a także usługi rozwoju kariery dla profesjonalistów na całym świecie padel.

Padel rekruci współpracuje ze wszystkimi zaangażowanymi stronami: profesjonalnymi kandydatami pragnącymi rozwijać międzynarodową karierę, firmami pragnącymi znaleźć odpowiedni talent do swoich projektów, klubami, firmami produkującymi sprzęt i oprogramowanie, stowarzyszeniami zawodowymi, federacjami padel… Każdy znajdzie coś dla siebie!

Profesjonalne wsparcie

Podstawowymi zasadami i zobowiązaniami są solidny rozwój branży, ale także satysfakcja i realizacja celów zarówno profesjonalistów, jak i firm.

Zespół składa się z profesjonalistów z ponad dziesięcioletnim międzynarodowym doświadczeniem w sektorze zasobów ludzkich i padel.

Ta umiejętność znajomości i mówienia językiem kandydatów i firm, a także największa baza profesjonalistów w Polsce padel, pozwala im zaoferować gwarancję szybkich i precyzyjnych rezultatów.

Więcej informacji: www.padelrekruts.com

Kontakt :
Fernando Blanca – Dyrektor Generalny
+34 696 763 884 – fernando@padelrekruts.com

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !