Wielu z Was nie wie, jakie są różnice pomiędzy akademikThe dejada i amortyzacja drzwi. Jeśli te trzy ujęcia są podobne, wszystkie są różne.

Czym więc jest akademik, une dejada i amortyzowane drzwi ? Wszystko tutaj wyjaśnimy, abyś mógł stać się ekspertem w tej dziedzinie.

La dejada

La dejada…jest to po prostu amortyzacja padel.

Krótko mówiąc, dejada to ruch często używany przez graczy przełamać rytm podczas punktu, zazwyczaj po to, aby zaskoczyć przeciwnika. Doprowadzony do perfekcji może nawet umożliwić osiągnięcie tego celu zwycięskie posunięcie.

Bea González jest również bardzo utalentowany w tej kwestii…

Amortyzowane drzwi

Amortyzacja drzwi jest, jak sama nazwa wskazuje, a tłumiony.

Jaka jest więc różnica dejada ? Amortyzowane drzwi to nic innego jak dejada który kończy swój wyścig poza boiskiem. Efekt jest na tyle znaczący, że piłka przechodzi przez drzwi. Mistrz w tej kwestii? Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,.

Spać

La akademik – co po hiszpańsku oznacza „świstak” – to ruch, który znajdziesz tylko w padel. Chodzi o amortyzowany strzał oddany po uderzeniu przeciwnika który uderzył w tylną ścianę.

Jeśli strzał jest dobrze ustawiony, oczekuje się, że piłka spadnie tuż za siatką, często z efekt retro. Dla najbardziej udanych ujęćzdarza się nawet, że piłka wychodzi z boiska z rotacją boczną lub wraca na boisko dzięki ogromnej rotacji wstecznej.

Tak jest w poniższym filmie, ze znakomitym akademik de juan lebron.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.