Juan Martin Diaz et Franco Stupaczuk nie będzie partnerem w 2021 roku. Jednak informacje ogłoszone przez poważną witrynę padel Hiszpański Padel Analitycy i przekazane (ale niepotwierdzone) przez jednego z najbardziej świadomych ludzi padel międzynarodowy: Emilio Forsher.

Juan Martin Diaz chciał położyć kres tej fałszywej plotce, kontaktując się bezpośrednio Padel Analistas, aby położyć kres tym fałszywym informacjom.

Padel Analistas wyjaśnia to w następujący sposób na jego stronie na Instagramie :

JMD skontaktował się z nami po tym, jak rozpowszechniliśmy fałszywe informacje pochodzące z wiarygodnego źródła. 

Dlatego też mieliśmy siebie przekazał te informacje oczywiście biorąc wszelkie niezbędne środki ostrożności w tym sensie, że to ogłoszenie nastąpiło w zadziwiającym momencie: przed Mistrzem Barcelony i tym, gdy Stupa i Sanyo odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w 2021 roku na profesjonalnym torze padel.

Padel Analistas, który pozostaje bardzo interesującą stroną do naśladowania, chciał jednak przeprosić za terminy, które mogły prowadzić do nieporozumień:

Chcemy wyjaśnić, że nigdy nie potwierdziliśmy tego związku. Następnych kilka razy będziemy używać dużo jaśniejszych terminów. Przepraszamy za niedogodności i informujemy, że będziemy nadal dostarczać informacje z pierwszej ręki i współpracować, aby ten sport się rozwijał.

W odpowiedzi na tę plotkę mogliśmy to zobaczyć piękne zdjęcie Stupy i Sanyo opublikowane 7 października. Prawdą jest, że z perspektywy czasu możemy śmiać się z tego skojarzenia. Jednak na papierze, biorąc pod uwagę wszystko, co można powiedzieć i zrobić w obwodzie mężczyzn, to partnerstwo wydawało się wiarygodne. I nic nie stoi na przeszkodzie, aby pewnego dnia JMD i Stupa połączyły siły. Ale nie w 2021 roku… a priori.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.