John Le Gall, kapitan drużyny Casa 1 Padel i dyrektor klubu wspominają zwycięstwo swojego klubu w interklubach National 2 Konferencji Wschodniej.

"Dom Padel, zespół, który pokazał siłę”

"Dom Padel niekoniecznie był faworytem, ​​bo wszystkie zespoły były jednorodne. Musieliśmy sobie poradzić z różnorodnością poziomów w zespołach. Mieliśmy okazję liczyć na graczy, którzy niekoniecznie osiągnęli swój początkowy ranking, co pozwoliło nam uelastycznić kompozycje.

Ostatecznie chyba to drużyna, która na papierze wydawała się najmniej zrównoważona, wygrała międzykluby. To pokazuje zatem jedno: ostatecznie nasz zespół był konkurencyjny, co potwierdziło to zwycięstwo.

Wiemy jednak doskonale, że w Nationale 1 to może nie wystarczyć i będziemy musieli wzmocnić nasz skład.

dom zespołu padel narodowy 2

"Dom Padel będzie jeszcze silniejszy”

Już teraz możemy ogłosić, że w przyszłym roku zespół będzie silniejszy. Należy jednak pamiętać, że Casa Padel nie był w pełni sił, bo nieobecny był Laurent Montoisy, jeden z najlepszych belgijskich zawodników.

Możliwe jest również, że na sezon 2023/2024 „Mystery” dołączą do nas inni gracze narodowości hiszpańskiej lub argentyńskiej.

Pierwszy tytuł w historii Casa Padel

Tytuł ten jest pierwszym w historii Casa Padeli cieszę się, że udało mi się przywrócić ten puchar. Jako jeden z największych klubów we Francji, mamy teraz miejsce, które spełnia nasze oczekiwania i jesteśmy dumni, że jesteśmy jednym z najlepszych klubów we Francji.

Wreszcie Casa Padel teraz zajmuje należne mu miejsce. Teraz będziemy walczyć o tytuł Championa Francji. Poświęcimy czas na zbudowanie silnego zespołu, aby osiągnąć ten cel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.