To chyba pierwszy raz, kiedy tak dużo mówi się o t-shirtach. Jak wiadomo, po zwycięstwie pary Lebron/Galan nad Garrido/Yanguas w Acapulco, Juan Lebron zdjął koszulkę i wymachiwał nią przed przeciwnikami.

Gest, który odbił się szerokim echem i którym zainteresował się główny zainteresowany – wyjaśnił w wywiadzie po meczu. Tłumaczenie:

„Zawsze rozumiałem, że kiedy wygrywasz, możesz świętować zwycięstwo, jak chcesz. Kilka osób z ich zespołu powiedziało im, żeby przyszli i przeprosili mnie, ale jak dotąd tego nie zrobili. Zachęcam ich, aby to zrobili, ponieważ przeprosiłem i naprawdę mam nadzieję, że zrobią to samo, ponieważ w tym roku są Mistrzostwa Świata i chcemy, aby zespół stamtąd poszedł. „Przed”.

„Zawsze musisz kontrolować wszystko, co dzieje się na torze i poza nim. Jak powiedziałem, poprosiłem o przebaczenie i jeszcze raz przepraszam za to, co wydarzyło się w Doha”.

Rozumiecie, Juan, który stracił kolegę z drużyny po starciu w Katarze, nadal obwinia Javiego Garrido i Miguela Yanguasa, którzy prowokowali go przez cały mecz. Będziemy potrzebować wyjaśnienia tej trójki, w przeciwnym razie atmosfera w hiszpańskiej selekcji może być wyjątkowa…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !