Jeżeli żaden z graczy nie sformalizował jeszcze swojego nowego związku, Juan Tello et Fernando Belasteguin rejestrują się wspólnie na dwa kolejne turnieje Premier Padelw Brukseli i Sewilli.

Rozstanie Juana LeBrona i Alejandro Galana miało wpływ na wszystkie pary z pierwszej dziesiątki – lub prawie – odczuły to. Jednak formalizacje napływają powoli. Tylko Chingotto i Galan bardzo szybko potwierdzili swój związek. Jednak od wiele par zostało już ogłoszonych wszędzie w mediach: Paquito/Lebrona, Momo Gonzalez / Alex Ruiz, Bella/Tello et Sanyo/Maxi. Jednak cisza radiowa.

Jeśli jednak spojrzymy na listę pierwszych zarejestrowanych w Lotto Bruksela P2 i Sewilla P2, możemy odnotować obecność na torze zupełnie nowego duetu: Fernando Belasteguin / Juan Tello. Nieoficjalna formalizacja, która zatem potwierdza to nowe skojarzenie.

Po Wenezueli na nowy etap Pucharu Świata będziemy musieli poczekać trzy tygodnie Premier Padel. W związku z tym, gracze poświęcają czas na rejestrację w Brukseli, co jeszcze bardziej podsyca napięcie wokół nowych oczekiwanych par.

W każdym razie zobaczymy razem Juana Tello i Fernando Belasteguina, z powrotem Król Bela po prawej stronie.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.