Odrodzić. Oto nazwa nadana najnowszym wydaniom marki Justten. Odrodzenie logo w kształcie czaszki dzięki tym dwóm palom, Brukowi i Kostakowi, którzy wolą skupiać się na kontroli zamiast władzy. Kostak zostanie sprzedany do kopii 1000. Nie zwlekaj ...

Oto dwa ostatnie narodziny Justtena.

  • Kostak

Kostak, sprzedawany w kopiach 1000, jest okrągły. Aby zwiększyć kontrolę nad piłką, jej rama składa się z mieszanki kilku materiałów, takich jak węgiel i włókno szklane. Również jego zewnętrzna powierzchnia jest usztywniona włóknem szklanym, a na koniec ta pala odbiera we wnętrzu piankę polietylenową o dużej gęstości, aby zwiększyć nieco sztywność. Pala dla średnio zaawansowanych graczy, którzy chcą popełnić jak najmniej błędów przy niekontrolowanych strzałach.

  • Bruk

Bruk to odmłodzona wersja klasycznej JSTN. Ta pala ma kształt kropli wody ze średnim balansem, aby pokonać wszystkie rodzaje ujęć. To, co odróżnia go od siostry Kostaka, to jego kształt oraz zewnętrzna powierzchnia wykonana z węgla dla Bruk. Węgiel jest bardziej elastyczny, piłka będzie miała większą prędkość poza rakietą. Zastosowana pianka, polietylen. Bruk będzie dobrym kompromisem dla kochających graczy do kontrolowania gry, poruszania przeciwników na boisku, kochania długich punktów, ale nie wahaj się spróbować szczęścia, uderzając bardzo mocno, gdy tylko nadarzy się okazja.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.