Wielu z was kwestionuje Ranking autorstwa Cyryla Hanouny. Kelly Vedovelli robi to w całości emisja !

„Najpierw za pieniądze możesz kupić partnerów. Po drugie, mając wiedzę, możesz mieć dobrych partnerów”., zganił felietonistę. Kelly właściwie mówi Cyrylowi, z czego wielu graczy padel we Francji myśleć.

Trzeba powiedzieć, że ewolucja rankingu Cyryla Hanouny była bardzo szybka, ale prezenter TPMP nie ukrywa się przed zabawą z najlepszymi. Jego pomysł polega na tym, aby znaleźć się w najlepszych turniejach, aby wykorzystać swoją medialną aurę dla sportu, który tak bardzo kocha, a nie ukraść 250. miejsca w rankingu z 251.

I dzięki niemu możemy to powiedzieć, czy nam się to podoba, czy nie, miliony widzów mogą odkryć to padel poprzez swoje transmisje. Jak zobaczymy w przyszłej kolumnie, niektóre kluby padel rodzą się również pośrednio poprzez jego transmisje.

A więc przede wszystkim, że nadal „kiffer”!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !