Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory piłkarze i padel, to wspaniała historia miłosna. Dziś dowiadujemy się, że to zawodnik FC Liverpool, Virgil Van Dijk, inwestuje w padel.

Są to nasi koledzy z Tenis 365 kto nam mówi: obrońca Liverpoolu postanawia dołączyć do przygody Game4Padel, która w szczególności skupia w swoich szeregach tenisistę Andy'ego Murraya.

Trzeba powiedzieć, że w Liverpoolu Holender uświadomił sobie, że padel ze swoim trenerem Jurgenem Kloppem, takim fanem tego sportu, że on… rakieta na jego nazwisko w Wilson !

Gracz jest również przekonany: „Naprawdę kocham padel. To fantastyczny sposób na relaks po grze lub treningu, a także bardzo towarzyska aktywność”.

W grze4Padel, Van Dijk dołącza do grona 70 inwestorów, którzy zamierzają założyć maksymalnie padel !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !