Dla tych Drużynowe mistrzostwa Francji w Konferencji Wschodniej N2, zwycięzcy wchodzą na całość Padel 69 dla mężczyzn i TC Bandol dla kobiet. Oba kluby kwalifikują się do Nationale 1.

Panowie z Konferencji Wschodniej – WSZYSCY Padel 69 i Padel Arena kampusu

All In Padel 69 wygrywa Nationale 2 międzyregionalne PadelStrzelił do Lyonu w decydującym meczu przeciwko Padel Arena Kampusowa. To Jérémy Robert i Thomas Robert zdobyli trzeci punkt w dwóch setach przeciwko Gatienowi Devosowi i Charlesowi Devosowi (3/2, 6/1). Małe kciuki konkurencji, która wyjęła ziarno 6 3PADEL Strasburg, następnie trzeci rozstawiony, tenis Padel Grand Besançon, nie uda się osiągnąć tego wyczynu dotarcia do końca zawodów. Można jednak powiedzieć, że jest to już bardzo dobry występ północnego klubu.

Za wszystko Padel 69 to także świetny występ po wyeliminowaniu w półfinale pierwszego rozstawionego w turnieju, TC Toulonnais, który zajął 1. miejsce.

W przypadku mężczyzn dwa zespoły finalistów kwalifikują się do Nationale 1.

kwalifikacje krajowe 1 padel arena kampusu

Konferencja Kobiet Wschodnich – TC Bandol

Dla kobiet żadnych niespodzianek w finale pomiędzy trzecim rozstawionym, TC Chambéry i pierwszym rozstawionym, TC Bandol. I to Bandol wygrał 3:1. Trzeci mecz zostanie rozegrany zwycięstwem Chambéry, które liczy się jak masło.

Trzecie miejsce zajął zespół Forest Hill 1 la Marche, przed TSB Jarville.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.