Kuikma nadaje kolor jednemu ze swoich najukochańszych pałaców przez graczy padel : 990 Hybrydowy miękki przybywa w wersji różowej.

Znasz Kuikma 990 Hybrid Soft, teraz odkryj nowy Kuikma 990 Hybrid Soft Pink.

Bardzo wszechstronny dzięki swojemu kształtowi w kształcie łezki, ten pala oferuje idealną równowagę między mocą, kontrolą i komfortem. Lekki (362g), pozwoli Ci zyskać na sterowności i precyzji.

Pianka EVA Soft zapewni Ci większą tolerancję i komfort. Boki, które łączą w sobie trzy warstwy włókna szklanego zwieńczone karbonem o grubości 12k, pozwolą Ci skorzystać z dobrego połączenia mocy i mocy piłki oraz doskonałej odporności. Dzięki ramie Twin Carbon Tube gwarantujesz sobie dłuższą żywotność i doskonałą stabilność podczas strzałów.

Szorstka powłoka pokrywająca twarze pozwoli zmaksymalizować efekty. Pomimo swojej mini ceny (100 € w Decathlonie), mamy do czynienia z palaczem na wysokim poziomie, z doskonałą estetyką i detalami, takimi jak ochraniacz z TPU i ten najwygodniejszy pasek na nadgarstek.

Kuikma Hybrid 990 Miękka Róża 2021

Po raz kolejny Kuikma uderza bardzo mocno tym pala, który ma wszystko, co bestseller!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !