Zaprojektowany dla graczy na poziomie eksperckim, ten nowy plecak Kuikma PBP 900 podąży za tobą gdziekolwiek pójdziesz padel.

Szukasz kompaktowego plecaka, który możesz zabrać ze sobą wszędzie? Kuikma przedstawia swoją nową PBP900, 35-litrową torbę, która ma dużą kieszeń centralną, izolowaną komorę, schowek na buty i różne przegrody.

Dla tych, którzy lubią iść prosto z biura do padel, w zestawie znajduje się również kieszeń specjalnie zaprojektowana na laptopa.

Gwarantowany komfort dzięki wyściełanemu tyłowi i ramiączkom, a także centralnemu klipsowi umożliwiającemu spięcie pasków, a tym samym zapewnienie optymalnego wsparcia.

Dzięki czarno-zielonej kolorystyce ta torba o stonowanym i wydajnym designie oraz schludnym wykończeniu zapewni Ci klasę i elegancję.

Francuska marka wie, że oferuje produkt wysokiej jakości, czego dowodem jest dwuletnia gwarancja.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !