La Narodowy Greenweeza Padel Puchar (GNPC) 2024 zaraz się zacznie. Z okazji 10-lecia konkursu wciąż czekamy na świetną imprezę!

Dla przypomnienia, GNPC odbywa się w 2 fazach:

  • W klubach od kwietnia do września włącznie: z turniejami P100 (losowania mężczyzn i losowania kobiet)
  • Faza końcowa w Cap d'Agde od 21 do 26 października z programem: turnieje P250 i P100, ale także ciekawe i oryginalne zajęcia na korcie, niespodzianka dla gości i około trzydziestu atrakcji poza stokiem!

Kluby mogą dołączyć do przygody 2024, organizując fazę kwalifikacyjną do końca września. Wszelkie informacje dotyczące organizacji fazy kwalifikacyjnej są dostępne tutaj.

Aby wziąć udział w fazie finałowej, pary mężczyzn i kobiet muszą wygrać losowanie w fazie kwalifikacyjnej. Zwycięzcy faz kwalifikacyjnych będą mogli zaprosić do udziału w fazie finałowej „Przyjazną drużynę” (dwóch mężczyzn lub dwie wybrane przez siebie kobiety).

W 2023 roku blisko 900 graczy padel próbowali szczęścia w fazie kwalifikacyjnej. Każdy klub organizujący fazę kwalifikacyjną GNPC zdobędzie miejsca na Greenweez Paris Major 2024 (pod warunkiem zorganizowania losowania mężczyzn i kobiet).

Wszystkie informacje o turnieju są dostępne tutaj. Znajdź wszystkie najnowsze wiadomości z Greenweez National Padel Puchar w sieciach społecznościowych National Tennis Cup:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !