Tego należało się obawiać: po przegranej w pierwszej rundzie tych międzyklubów, męska drużyna All In Padel 69 przegrał w swoim pierwszym meczu barażowym z Liverpoolem Hauts-de-Nîmes, podczas spotkania, które mogłeś śledzić Padel Magiczny telewizor.

Ta porażka przypieczętowała zatem los klubu z Lyonu: Wszystko w Padel 69 zagra w regionalnej 1!

Mocny cios dla posiadacza podwójnego tytułu, który liczył na znacznie więcej w tych międzyklubach. Niestety, gracze All In 69 nie zdołają utrzymać miejsca w krajowej 1. Szczególnie piłkarze Lyonu musieli sobie poradzić Johan Bergeron, ze względu na problem licencyjny. Ten ostatni pozostał jednak na ławce rezerwowych w roli kapitana.

Jak również Bena Tisona, nowy emeryt!

JOHAN BERGERON ŁAWKA WSZYSTKO PADEL 69

Koniec niezwyciężoność All In Padel 69, który wygrał dwie pierwsze edycje interklubów.

Nie mamy wątpliwości, że klub z Lyonu zrobi wszystko, co konieczne, aby jak najszybciej wrócić i odzyskać miejsce w krajowej 1!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.