Rakieta do wiosłowania 2016 BEZPŁATNA korona oferuje wygodę i kontrolę rzadko porównywalną.

Chwyt jest szybki, a my pokażemy w tym teście, że jest to szczególna rakieta do włożenia w ręce obrońców.

Nasze wrażenia:

Wyjaśnię: to lekka rakieta. Gracze szukający ciężkiej i potężnej rakiety idźcie swoją drogą. Dzięki wadze od 360 do 365 gramów i wyważonej skali ta czarna korona jest doskonale zwrotna i gotowa do użycia.

Od pierwszych ujęć zrozumiesz, że komfort jest jedną z najsilniejszych zalet tej rakiety. Niektórzy będą mówić o kompromisie między kontrolą a władzą, ale jest to wyraźnie grupa obrońców.

Charakterystyka rakiety:

DARMOWA rakieta Padel to okrągła pala. Tak, więc niektórzy gracze powiedzą, że jest to „łza” o niewielkim kształcie oferująca punkt o znacznej mocy. Na poziomie wycinka (Profil) klasyczny 38 mm.

Jeśli chodzi o ramę, oto cechy:

  • Rdzeń wewnętrzny: Guma EVA o wysokiej gęstości i niskiej średniej twardości.
  • Rdzeń zewnętrzny: bardzo wytrzymałe arkusze z włókna szklanego 3.
  • Podwójna rurowa rama z 80% węgla.

DARMOWA karta techniczna z czarną koroną

Ostatecznie rama jest raczej elastyczna i to w dużej mierze zapewnia komfort ramy i rakiety.

W części projektowej:

Rakieta padel Black Crown FREE ma dość specyficzny kolor, przynajmniej taki, którego rzadko używamy: mieszankę zieleni i żółci z logo i różnymi wzorami, do których jesteśmy przyzwyczajeni na Czarnej Koronie.

Gusta i kolory są bezdyskusyjne, ale Black Crown rzadko oferował konkretne wzory. Tutaj jest to wyjątkowy kolor, jak inne modele. Każdy kolor odnosi się do konkretnego modelu i gry. Łatwo nie?

Zachowanie rakiety:

rakieta-padel-czarna-bez korony 2016Obsługa jest szybka i płynna. Jego mocne strony to: Prowadzenie i przyjemna obsługa.

ZA DARMO to model Black Crown, który jest wyraźnie skierowany do graczy preferujących fazy obronne.

Ze średnią równowagą, jej raczej niską wagą, pianką o niskiej gęstości, mamy rakietę, która oferuje korzyści pod kontrolą. Liczniki znajdują się na linach rakiety.

Lekko drapiąc, zdasz sobie sprawę, że wyjście z piłki jest bardzo możliwe dzięki tej rakiecie. Wisi dobrze!

W ataku jego zachowanie jest całkiem dobre, choć nie należy oczekiwać rakiety o ultra dużej sile. Jedną z zalet tej rakiety jest wirtualny brak wibracji podczas dziur po kulach. Piana dobrze kasuje lub tapejas.

Cena £:

Ten rakieta znajdziesz między 160 € a 180 €.

Rakieta używana przez profesjonalnych graczy

Jest to rakieta używana przez najlepszych graczy na całym świecie. Uri Botello nr 26 na całym świecie i José Antonio Diestro nr 25 na całym świecie używają nowej rakiety 2016 FREE Black Crown.

Pozostałe modele marki:

Mówiliśmy o tym wcześniej, modele 2016 od Black Crown mają to wszystko. Pomiędzy CIEMNYM (w kolorze niebieskim), ZWYCIĘZCĄ (w kolorze czarnym), ZA DARMO i JET (w kolorze różowym), każdy znajdzie coś dla siebie.

modele rakietowe z koroną łopatkową w kolorze czarnym

Pozostali gracze z drużyny Czarnej Korony

Adrián Allemandi, Adrián Bliglieri, Enric Sanmartí, Marta Marrero, Ana Fernández de Osso, Sandra Hernández itp.

WNIOSEK:

Czarna Korona Bezpłatnie to bardzo wszechstronna rakieta, która będzie odpowiednia zarówno dla zawodników, jak i graczy w fazie rozwoju. Dzięki mieszance EVA i zastosowaniu włókna szklanego na główce rakiety uderzenie rakiety w piłkę będzie wygodne, a idealna strefa kopnięcia szersza.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.