Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, Francja była nieskazitelna, aby sprawdzić swój bilet na finał mistrzostw świata Padel Team, który odbędzie się w Lizbonie od 14 do 20 Listopad 2016.

Francuzi nie pozostawili szansy drużynom przeciwnym na nadzieję na cokolwiek w tych kwalifikacjach.

Po stronie kobiet reprezentacja Francji nie przegrała ani jednego meczu w Holandii. 9 rozegranych meczy, 9 wygranych meczy. " Chociaż ostrożność zajęła trochę czasu Wyjaśnia gracza Mas (Perpignan) Line Meites, Francuzi pozostali poważni do końca i uhonorowali swój status wice-europejskich zwycięzców drużyn padel zdobytych w grudniu.

Jeśli chodzi o mężczyzn, ten sam ton z niewielkim minusem, pierwsza porażka naszego broniącego mistrza Francji Padela padła w obliczu imponującej pary austriackiej. Solidność francuskiej drużyny umożliwiła wykonanie pracy w Bazylei i wygranie wszystkich pozostałych meczów.

Gratulacje dla zespołu Francji.

Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.