Francuskie kobiety zakwalifikowały się do Lizbony

Pozostawiły tylko okruchy pozostałym drużynom. Drużyna francuskich kobiet, wicemistrz Europy, potwierdziła swój ulubiony status podczas kwalifikacji do drużynowych mistrzostw świata w wiosłowaniu.

Robin Haziza, mistrzyni Francji 2015, tym razem kapitanem drużyny kobiecej, jest „ dumny z graczy ".

Zespół rzeczywiście osiągnął bardzo dobry kurs w Holandii, zaliczając bezbłędnie przeciwko Anglii, Niemcom i gospodarzowi. Mecz 0 stracił, zestaw 0 został porzucony, a mecz finałowy doskonale potwierdził ogromną różnicę poziomów między weekendem między Francją a innymi narodami.

Géraldine Sorel i Sandy Godard, okrutni mistrzowie Francji, oficjalnie potwierdzili to przystąpienie do finału dzięki szybkiemu zwycięstwu z Holendrami. (6 / 0 6 / 0)

Line Meites, filar francuskiej drużyny wiosłowej, pokazuje ambicje francuskiej drużyny, wyjaśniając, że „ Francja ma wszystkie cechy, aby ukończyć wyścig w najlepszym świecie 5 ".

Ambicja i charakter, oto cechy tej wspaniałej drużyny i będzie jej potrzebować w listopadzie przyszłego roku w Lizbonie do finałów mistrzostw świata Padel Team 2016.

Wkrótce panowie:

Od 10 do 12 w lipcu w Bazylei nadejdzie kolej mężczyzn, by sprawdzić bilet do Lizbony. Drużyna mężczyzn będzie niestety miała mniej zawodników, a Tuluza i Alexis Salles doświadczyli mniej.

Nowe kluby:

Klub tenisowy Pau: 2 pół-kryte korty do gry w padla

Klub tenisowy Bagnolais: 1 kryty kort tenisowy

Klub tenisowy Lorguais: 2 Ourdoor Padel

Fazy ​​międzyregionalne Mistrzostw Francji 2016:

Międzyregionalne rundy 8 mistrzostw Francji w Padel odbędą się w dniach 24 i 25 we wrześniu. Wszystkie daty w fazach regionalnych tutaj: https://padelmagazine.fr/calendrier/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.