Francuskie kobiety zakwalifikowały się do Lizbony

Pozostawiły tylko okruchy pozostałym drużynom. Drużyna francuskich kobiet, wicemistrz Europy, potwierdziła swój ulubiony status podczas kwalifikacji do drużynowych mistrzostw świata w wiosłowaniu.

Robin Haziza, mistrz Francji z 2015 roku, tym razem w czapce kapitańskiej drużyny kobiet, jest „ dumny z graczy ".

Zespół rzeczywiście osiągnął bardzo dobry kurs w Holandii, zaliczając bezbłędnie przeciwko Anglii, Niemcom i gospodarzowi. Mecz 0 stracił, zestaw 0 został porzucony, a mecz finałowy doskonale potwierdził ogromną różnicę poziomów między weekendem między Francją a innymi narodami.

Géraldine Sorel i Sandy Godard, okrutni mistrzowie Francji, oficjalnie potwierdzili to przystąpienie do finału dzięki szybkiemu zwycięstwu z Holendrami. (6 / 0 6 / 0)

Line Meites, filar francuskiego zespołu padel pokazuje ambicje zespołu francuskiego, wyjaśniając, że „ Francja ma wszystkie cechy, aby ukończyć wyścig w najlepszym świecie 5 ".

Ambicja i charakter, oto cechy tej wspaniałej drużyny i będzie jej potrzebować w listopadzie przyszłego roku w Lizbonie do finałów mistrzostw świata Padel Team 2016.

 

Wkrótce panowie:

Od 10 do 12 w lipcu w Bazylei nadejdzie kolej mężczyzn, by sprawdzić bilet do Lizbony. Drużyna mężczyzn będzie niestety miała mniej zawodników, a Tuluza i Alexis Salles doświadczyli mniej.

 

Nowe kluby:

Klub tenisowy Pau: 2 padel pół-kryty

Klub tenisowy Bagnolais: 1 padel wnętrz

Klub tenisowy Lorguais: 2 korty padel nasze drzwi

 

Fazy ​​międzyregionalne mistrzostw Francji 2016:

8 międzyregionalnych faz mistrzostw Francji padel odbędzie się 24 i 25 września. Wszystkie daty na etapach regionalnych tutaj: https: //padelmagazine.fr/calendrier/

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.