Le padel Francuzi mają przed sobą świetlaną przyszłość. I nie bez powodu francuska młodzież błyszczała podczas P1500 4Padel bordeaux, Rzeczywiście, Timeo Fonteny (prawie 17 lat) i Luiza Bahurel (17 lat) udało się dotrzeć do finału tego turnieju. Louise Bahurel, związana z Kamila Sireixa, był nawet w stanie opuścić Gironde z tytułem w kieszeni.

Błyskawiczny rozwój Louise Bahurel

Louise Bahurel stale się poprawia i nadal ma ogromne pole do poprawy. Mając prawie 18 lat, wybiera się do 9. miejsce we Francji. W listopadzie 2023 roku Louise osiągnęła nawet swój najwyższy ranking, zajmując 7. miejsce. W ciągu dwóch lat młodemu zawodnikowi udało się wystąpić największy awans w rankingu kobiet, zarabiając ponad 250 miejsca.

Bahurel jest już zawodnikiem reprezentacja Francji do lat 18 i była obecna podczas Mistrzostw Świata w Paragwaju. W maju tego roku skończy 18 lat i w związku z tym nie będzie już mogła reprezentować tej kategorii. Z drugiej strony, jeśli weźmiemy pod uwagę jego ranking i najnowsze wyniki turniejowe, mówimy sobie, że miejsce w seniorskiej drużynie Francji nie jest nie do pomyślenia.

Bahurel krzyk wściekłości 2023 padel

Timéo Fonteny, objawienie

Ze swojej strony Timéo Fonteny, nowy gracz Nox, pokazuje bardzo dobry postęp i ten finał w P1500, obok Quentina Ayuso, jest tego dowodem. Rzeczywiście, parze rozstawionej z numerem 7 udało się wyjść Nicolasa Rouaneta et Normana Sancheza (TS2) w półfinale. Zwycięstwo w dwóch rundach 6/2 6/4, które pokazuje, że młody zawodnik Masu jest w stanie utrzymać się na boisku dla najlepszych Francuzów.

Dziś Timéo wskazuje 38 rząd w rankingu FFT. Dzięki temu finałowi możliwe jest, że uda mu się złapać kilka dodatkowych miejsc. Małymi krokami młody zawodnik jest coraz bliżej celu, Francuska Top 10, który założył ze swoim stałym partnerem, Yoana Boronada. Jeśli będzie kontynuował swoje postępy, Timéo wkrótce stanie się jednym z obowiązkowych miejsc we Francji!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.