Pierwsze Panie i Panowie padel kluby Puchar dla Seniorów rozstrzyga malaga od 13 do 16 października 2022 r.

Wyjątkowa oprawa

Przyjedź i ciesz się europejskim miastem, które oferuje ponad 300 słonecznych dni w roku, różnorodną ofertę kulturalną z prawie 40 muzeami, bogatą gastronomią, 15 km plaży, historycznym centrum miasta... przyjeżdżając bronić barw swojego klubu .

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w klubie Inacua, gdzie przez cały czas trwania pucharu można korzystać z 17 kortów, basenu olimpijskiego i zarezerwowanej strefy odpoczynku (strefa chill-out).

Po co czekać 2 lata na mistrzostwa świata? padel senior, kiedy możemy startować w tym pucharze dwa razy w roku (maj i październik) od przyszłego roku i bez przechodzenia przez eliminacje?

Format turnieju

Kobiety: +40 i +50 lat – Mężczyźni: +45, +50 i +55 lat

2 zwycięskie sety z super tie-breakiem i złotym punktem, minimum 4 mecze na parę.

Ten Międzynarodowy Klubowy Puchar padel Sędziuje Pierre Lamouré, na miejscu będzie obecny lekarz i fizjoterapeuta.

Formuła

Oferta obejmuje: pakiet powitalny, wodę/owoce i nowe piłki na każdy mecz, nieograniczony dostęp do odkrytego basenu olimpijskiego i jego strefy chillout, 3 obiady w restauracji przed klubem, 10 piw, puchar na szynkę Pata oraz degustacja Negry, pokaz flamenco, sobotni wieczór w ekskluzywnej lokalizacji, ceremonia zamknięcia z rozdaniem nagród. Cena: 350 euro za osobę.

Organizacja może zaoferować różne alternatywy dotyczące zakwaterowania na 3 noce ze śniadaniem w sieci hoteli Soho (3 lub 4 gwiazdki), Hilton Garden (4 gwiazdki +) lub Vincci (4 gwiazdki + ).

Przyjdź i zmierz się w kolebce świata padel do najlepszych seniorów w Europie i poza nią w miłej atmosferze. Znajdziesz mieszankę rywalizacji i serdeczności, sprzyjającą pięknym spotkaniom między entuzjastami padel pochodzący z całego świata!

Idealny do dzielenia się mocnymi emocjami na kortach, w strefie chillout basenu olimpijskiego czy przy drinku...

Więcej informacji – z formularzem rejestracyjnym na dole linku:
https://europadelcup.com/language/fr/gentlemens-cup/
KONTAKT: +34 653 76 31 56 (Pascal Hernandez, dyrektor imprezy)

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !

Tagi