Jeśli masz plany na kluby Padel i chcesz rozstawić boiska na świeżym powietrzu z czarnym dywanem, nie przegap tej okazji.

Problemy z czarnym zewnętrznym dywanem

Ten Reiter, jeden z najlepszych graczy na świecie, nie zawahał się w połowie meczu (półfinał) w World Padel Tour de Valladolid, aby wyrazić swoją opinię na ten temat: „Ta ziemia to gówno!"

Ale była daleka od jedynej, która była niezadowolona z wysokości padla, a zwłaszcza z czarnego koloru. Rzeczywiście wielu profesjonalnych graczy wyraziło zgodę na tej podstawie.

Dlaczego ten kolor był tak dużym problemem dla Valladolid?

Ciepło jest przyczyną 1. Wyrządził ogromne szkody, ponieważ czerń utrzymywała ciepło. I widząc ciepło, które było tam przez cały tydzień, bez wątpienia dywan został trafiony.

Czarny pochłania ciepło, a gracze cierpieli.

I w końcu widzowie uznali ten kolor za skomplikowany, ponieważ mniej telegeniczny z innymi refleksami w wykuszach.

Wniosek: Organizacja postanowiła zmienić dywan na finał z niebieskim dywanem.

Instalacja za szybka: niezbyt dobra

https://www.youtube.com/watch?v=2IHoFyAf7wM&feature=youtu.be

Z wyjątkiem tego, że ta zmiana tak szybko nie pozwoliła dywanowi oddychać, balansować przed finałem. Tor wioślarski wciąż stwarzał problemy podczas tego finału z wieloma fałszywymi odbiciami, nadmiarem piasku na ziemi, szczególnie na rogach, szczególnie suchym podłożu, na którym organizatorzy mogli przynajmniej trochę zwilżyć. Na szczęście żadnych obrażeń, ponieważ teren był szybki i bardzo śliski. Więcej strachu niż szkody na tym poziomie.

Ale organizacja ogłosiła wczoraj, że czarny dywan został ukończony tego lata na zewnątrz ...

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.