Nasz partner Greenweez prezentuje nam najbardziej imponującą wydajność do tej pory Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM).

Jak możesz sobie wyobrazić, jest to spektakl zapewniony dziś po południu przez Juana Lebrona i Ale Galan w półfinale na Philippe-Chatrier.

Rzeczywiście, numery 1 dały prawdziwy recital, by zmiażdżyć rozstawiony numer 3 złożony z Pabla Limy i Franco Stupaczuka. Przegrany mecz, stracony breakpoint, zawodnicy Mariano Amat grali w tę sobotę na poziomie stratosferycznym!

Jak zobaczysz poniżej, statystyki, podobnie jak wynik, są po prostu ostateczne:

I to wszystko jest bardziej szalone niż w poprzednim starciu, Lebron i Galan zostali zdominowani w dwóch setach przez Argentyńczyka i Brazylijczyka. Dziś numer 1 dał nam prawdziwą demonstrację i zadał Pablo Limie i Franco Stupaczukowi jeden z największych ciosów w swojej karierze!

Całkowicie szalony mecz, który możesz obejrzeć ponownie ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !