Czy jesteś prywatnym klubem? tylko Padel zaczyna się we Francji w kilku miastach! kolejny Le Mas i Béziers Padel Klub, 2 pionierskie kluby w Padel we Francji są pierwszymi, którzy wystartują.

tylko Padel sieć prywatnych klubów padel, który przynosi im:

  • Organizacja imprez dla Twojego klubu
  • Korzyści ekonomiczne dzięki różnym partnerom
  • Gromadzenie się w celu rozwijania padel prywatny we Francji

Założona przez 2 specjalistów w padel, tylko Padel obiecuje świetlaną przyszłość wielu przedsiębiorcom Padel. Koncepcja ma na celu wprowadzenie nowej dynamiki do życia klubu sportowego. padel we Francji.

Wizją założycieli firmy jest wspieranie i promowanie rozwoju klubów we Francji. I słowa… Loïc Tap (współtwórca JustPadel) postępuj zgodnie z tą logiką (zawodnik, trener, menedżer i założyciel oprogramowania Sports Management): „ tylko Padel jest przyjazny! Chcemy zaoferować coś innego niż podstawową rozrywkę w klubach. Zamierzamy stworzyć prawdziwą innowację, w której wszyscy zawodnicy klubu będą zainteresowani i zaangażują się w klub! Menedżerom udostępniamy darmowe narzędzie, które zajmuje się całą animacją i zarządzaniem wewnętrznymi rankingami (nie mają nic do roboty)! Ale kluby mogą również organizować prywatne imprezy lub turnieje FFT ".

Fryderyk Tap (zawodnik, trener i lider Padel du Mas), również współtwórca Just Padel nie omieszkał dodać: Chcemy również wspierać przedsiębiorców w kierunku gospodarki, która idzie po ich myśli. Chcemy zgromadzić partnerów krajowych, aby uzyskać korzyści skali, tak aby wszyscy (kluby, ale także zawodnicy) odnieśli korzyści. I chociaż z Loïcem łączymy 20 lat doświadczenia Padel, zamierzamy polegać na wszystkich liderach sektora prywatnego, aby awansować JustPadel w najlepszym możliwym kierunku »

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.