Ponieważ obchody końca roku przychodzą tak szybko, jak „ vibora "Aby Sanyo GutiérrezLa Toupie Bleue zaprasza do planowania na 2022 r. odkrywania nowego placu zabaw… na Teneryfie!

Du Padel i słońce

Linie lotnicze już ujawniły swoje zamiary na 2022 rok i tak, Teneryfa staje się egzotycznym kierunkiem docenianym przez Europejczyków szukających prawdziwej zmiany scenerii.

Z największych francuskich metropolii: Paryż, Lyon, Nicea, Marsylia, Tuluza, Nantes, Bordeaux lub ponieważ Amsterdam, Bruksela, Rzym... na Wyspę Wiecznej Wiosny można dotrzeć w ciągu kilku godzin, bez przerwy.
Rotacje powietrza odbywają się głównie w weekendy. Środek tygodnia został nawet niedawno zaoferowany w Nicei!

Przez cały rok, zgodnie z własnymi życzeniami i dostępnością, klikaj, ruszaj i ciesz się!

Zdjęcie Niebieskiego Spinning Top 2

Na miejscu, Juliański - Virginie - Nicolas, który mieszka na wyspie przez cały rok, będzie uważnym członkiem zespołu!
Jeśli zaś chodzi o Rémiego, to jeśli nie będzie go na miejscu, z pewnością będzie wiedział, jak przygotować paczkę wybuchową z Francji!

Naszym celem jest przede wszystkim ukierunkowanie naszego podejścia padel na trzech mocnych osiach:

  • Poprawa poziomu gry dzięki intuicyjnej i progresywnej pedagogice
  • Duża ilość piłek rozgrywanych podczas pobytu (maksymalnie 3 zawodników na boisku)
  • Zabawa i dzielenie się podczas spotkań z lokalnymi graczami

Pogoda w lekcje grupoweW lekcje indywidualne lub w mecze trenerskie, szczególna uwaga zostanie zwrócona na każdy profil.
Nasze pobyty są dostosowane do grup o 3 różnych poziomach w tygodniu.

Du padel ale nie tylko

A ponieważ polegamy na silnych, kompletnych i różnorodnych odkryciach, oferujemy również lokalne doświadczenia nadzorowane przez pasjonatów lokalnych profesjonalistów. Place zabaw na Teneryfie są bardzo liczne, w szczególności ze względu na wyjątkową rzeźbę terenu, która umożliwia przejście od morza na najwyższy szczyt Hiszpanii: Teide (3715 m) w 1h30; idź od nadmorskich miejscowości na południowym zachodzie do bardzo dzikiego parku Anaga na północy wyspy ...

Przetestowaliśmy te zajęcia dla Ciebie na morzu, konno, na elektrycznych rowerach górskich, a nawet zjazdach na linie… aby doświadczyć przed aperitifem z widokiem na morze!

Dedo de dios teneryfa niebieski top 2021

 

Więc zaplanuj teraz tę „wycieczkę padel »A my sprawimy, że dotkniesz majestatycznego« dedo de dios »(palca boga) widocznego powyżej podczas niezapomnianej wędrówki!

Od 2 do 12 osób będziemy w stanie zaproponować Państwu rozwiązanie spełniające Państwa oczekiwania pod względem zakwaterowania (ośrodek, willa, finca, apartament), intensywności padel & zadowolony. Wszystkie nasze pakiety są tworzone na miarę, jako zarejestrowane sportowe biuro podróży ATOUT FRANCE.

Wreszcie, jeśli poczułeś potrzebę podarowania bonu podarunkowego komuś w pobliżu, wiedz, że jest to również całkiem możliwe!

Więc do zobaczenia wkrótce na Teneryfie?

Remi Collat

Założyciel agencji La Toupie Bleue regularnie oferuje tematy na staże i pobyty padel w Europie. Specjalista ds. szkoleń padel nie waha się przekazać nam swojej opinii na te tematy.