PADEL AROUND, darmowa aplikacja społecznościowa dla zawodników i klubów Padel właśnie wydała wersję 3. Szybko staje się jedną z najważniejszych aplikacji w Europie.

[toggle title = ”Pobierz aplikację” state = ”close”] Aplikacja jest darmowa i dostępna na iOS: https://goo.gl/M7eb1r i ANDROID: https://goo.gl/inVSt3[/ Przegubowe]

GŁÓWNE CECHY V3

1 / Zaproś graczy do swoich gier

Przestań wysyłać SMS-y lub WhatsApp, aby organizować gry ze znajomymi. Dzięki funkcji „Zaproś graczy” możesz wybrać graczy, których chcesz w swoich grach. Jesteście 4 przyjaciółmi i zawsze gracie razem. Nic nie jest prostsze. Utwórz część w Padel Dookoła i zaproś ich bezpośrednio. Zostałeś zaakceptowany do gry i brakuje graczy, zaproś znajomych do udziału. Aplikacja zajmie się wszystkim za Ciebie. Pełną listę graczy zaproszonych do gier znajdziesz w aplikacjach.

2 / Coraz większa baza danych

Dzięki prawie klubom 3 242 i krajom 9 w Europie, w tym nowemu 3 UK, Niemcom i Holandii, nie masz już wymówek, aby nie grać w padla w podróży.

3 / Zmiany w grze

Dzięki tej funkcji części można teraz edytować. Nie trzeba usuwać i tworzyć ponownie, wystarczy je zmienić w przypadku błędu lub zmian (harmonogram, lokalizacja ...). Twoi partnerzy są następnie ostrzegani, że gra została zmodyfikowana.

4 / Complete Parts

Możesz zadeklarować pełną grę, kiedy tylko chcesz. Brakuje Ci odtwarzacza 1 i okazuje się, że mówi w pracy. Nie zna aplikacji i nie jest zarejestrowany. Deklaruj pełną grę, aby uspokoić innych graczy bez czekania.

5 / System powiadomień ponownie

System powiadomień został zmieniony w celu poprawy jego wydajności i przydatności wysyłania.

PADEL AROUND, co to jest?

Padel Around to bezpłatna aplikacja społecznościowa na iOS i Androida, która umożliwia:

-Golokuj kluby wokół swojej pozycji

-Szukaj lub organizuj imprezy wokół siebie

-Znajdź i zarejestruj się na turnieje

-Dowiedz się o nowościach dzięki Padel Magazyn

Jeśli znajdziesz klub, którego nie ma w aplikacji, skontaktuj się Padel Wokół pod adresem: club@padelaround.com

Jeśli masz uwagi, komentarze, opinie na temat Padel W pobliżu, skontaktuj się z nami contact@padelaround.com

Aplikacja jest dostępna na iOS: https://goo.gl/M7eb1r i ANDROID: https://goo.gl/inVSt3

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.