[vision_content_box style = "autumn" title = "Pierre Lamoure"]PIerre Lamour„Francuz” wygnany w Hiszpanii, profesor i kierownik techniczny klubu padel Vals Axarquia z Torre del Mar, wprowadza na rynek swój padel „techniczny i taktyczny”. Znajdź regularnie artykuły i filmy na temat gry w Padel z Pierre Lamoure. więcej informacji tutaj o jego programie, [/ Vision_content_box]

Wibracja jest ciosem bardzo używanym z taśmą. Jest to uderzenie boczne, którego celem jest pokonanie przeciwników dzięki efektowi ubocznemu, który sprawi, że odbicie piłki na oknach (ściana dolnej i bocznej ściany) będzie trudne do przewidzenia.

problematyczny

Jesteś w ataku, w siatce i dostajesz wysoką piłkę, ale w niewygodnej sytuacji, aby być ostatecznym Oprócz zespołu masz broń wibracji.

Rozwiązanie:

Duża prędkość i duży wpływ na piłkę W rzeczywistości, biorąc piłkę w prawą stronę (jeśli jesteś praworęczny i dajesz strzał, który „otacza” piłkę, pozostawi znaczący efekt obrotu bocznego i wiele szybkość zadawania poważnych problemów przeciwnikowi.

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Otwórz wsparcie naziemne
  2. Owiń piłkę w jej równikową część

https://youtu.be/Y8ItQZ-__es

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z filarów technicznych Padel Magazine, Założyciel Upadel.net regularnie oferuje techniczne i taktyczne motywy wokół padla. Jakieś pytania? Prośba? nie wahaj się skontaktować z nim pod adresem pierrelamoure@padelmagazine.fr