[vision_content_box style = "autumn" title = "Pierre Lamoure"]PIerre Lamour„Francuz” na wygnaniu w Hiszpanii, profesor i kierownik techniczny padel Klub Vals Axarquia w Torre del Mar otwiera swoją kolumnę padel „Techniczne i taktyczne”. Regularnie znajduj artykuły i filmy o tym, jak grać padel dzięki Pierre Lamoure. więcej informacji tutaj o jego programie, [/ Vision_content_box]

Vibora jest szeroko stosowanym ruchem w Bandeja. Jest to uderzenie boczne, którego celem jest rozbijanie przeciwników, w szczególności dzięki efektowi ubocznemu, który sprawi, że odbicia piłki na wykuszach (ściana tylna i boczna) będą trudne do przewidzenia odbicia.

problematyczny

Jesteś w ataku, w siatce i dostajesz wysoką piłkę, ale w niewygodnej sytuacji, aby być ostatecznym Oprócz zespołu masz broń wibracji.

Rozwiązanie:

Dużo prędkości i dużo rotacji nadawanych piłce Rzeczywiście, biorąc piłkę w swoją prawą rękę (jeśli jesteś praworęczny "i wykonując cios, który" otacza "piłkę, pozostawi ona ze znacznym efektem rotacji bocznej i szybkości Co sprawić przeciwnikowi poważne problemy.

Punkty do zapamiętania, aby wykonać ten ruch

  1. Otwórz wsparcie naziemne
  2. Owiń piłkę w jej równikową część

Pierre Lamouré

Pierre Lamouré jest jednym z technicznych filarów Padel Magazine. Założyciel Upadel.net regularnie oferuje tematy techniczne i taktyczne padel. Pytanie ? Zapotrzebowanie ? nie wahaj się z nim skontaktować pod adresem pierrelamoure @padelmagazine.fr