Lahcen Seghiri to 40-letni agent techniczny mieszkający w Montpellier. W tym roku rozpoczyna nietypowy projekt: zorganizowanie 100 turniejów w niecały rok.

„The padel stał się nałogiem”

„To był przyjaciel, który mnie przedstawił padelpod koniec 2022 roku. Od razu mnie to wciągnęło i stało się to uzależnieniem. Zacząłem brać udział w turniejach dwa miesiące po rozpoczęciu treningów.

Dziś mam licencję klubu My Center Palavas.”

Rok za 5 euro

„Próbuję się zorganizować, aby zarządzać czasem, ponieważ może to być skomplikowane. Gram w weekendy, popołudnia i wieczory. Łączę pracę, życie rodzinne i padel.

Musiałem się jeszcze zorganizować. Miałem już budżet przeznaczony na sport. Na szczęście, bo ceny potrafią szybko wzrosnąć. Pomiędzy podróżami, opłatami rejestracyjnymi, posiłkami… musisz liczyć na 5 euro rocznie!”

Kilka modeli

„Wiele inspiracji czerpię od zawodników w moim klubie. Lubię Valentina Duranda i Baptiste Delvienne, król P500. Myślę, że mamy bardzo dobrych francuskich zawodników. Uwielbiam grę Benjamina Tisona.

Któż na arenie międzynarodowej nie mógłby podziwiać takich graczy jak Tapia i Coello?!

Wyzwanie

„Od 104 grudnia rozegrałem w sumie 28 turnieje. Szczerze mówiąc, nie zamierzałem tego robić. Właśnie się uzależniłem. Powiedziano mi, że zorganizowanie 100 turniejów w 9 miesięcy jest prawie niemożliwe. Potraktowałem to jako wyzwanie i podjąłem się go.

Od początku moich turniejów miałem około dwudziestu partnerów, moje najlepsze wyniki to z pewnością zwycięstwa P250 i kilka P100.

„Planuję dobrze zakończyć rok, próbując dostać się do 140 turniejów. Moim kolejnym celem na koniec roku jest dostać się do pierwszej 1!”

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!