Jeśli postępujesz zgodnie z padel od kilku lat pod nazwą Lalo Alzueta z pewnością coś ci mówi. Rzeczywiście, Hiszpan, który to skomentował World Padel Tour kryje się za większością pseudonimów nadawanych graczom padel profesjonaliści.

Zawsze pełen pasji padel, Kilka dni temu nasi koledzy z Marca udzielili wywiadu z Lalo, którzy poprosili go o opinię na różne aktualne tematy i opowiedzieli o ważnym momencie w swojej karierze komentatora.

Następnie dziennikarz opowiedział świetną historię z Fernando Belasteguinem. W 2017 roku, gdy w Alicante odbywał się turniej, w odległej o prawie 300 kilometrów Almerii zmarła babcia Lalo Alzuety. 43-letni mężczyzna oczywiście od razu pojechał do Andaluzji na pogrzeb swojej babci. Jednak jak na prawdziwego profesjonalistę chciał wrócić do Alicante, aby komentować weekendowe mecze.

Poruszony tą sytuacją Fernando Belasteguin, zwycięzca turnieju z Pablo Limą, chciał zadedykować i wręczyć trofeum człowiekowi, który teraz komentuje koszykówkę dla Movistar. Kubek, który zawsze ma w domu i historia, której nigdy nie zapomni!

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć ten fragment w wersji oryginalnej, znajduje się on poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !