L 'APT Padel Wycieczka wkroczył w sezon globalnej ekspansji. Po sukces Asuncion Open, gracze APT zagrają na stadionie River Plate, a mecze będą transmitowane na ESPN! Ogromny reflektor dla padel.

Legendarna scena

Słynny monumentalny stadion Antonio Vespucio Liberti, ten z wielkiego River Plate. To tutaj APT Buenos Aires Open Padel Wycieczka odbędzie się. Kort zostanie zainstalowany w „mikroestadio”, zlokalizowanym w konstrukcji stadionu.

„Granie tutaj jest dla mnie naprawdę niesamowite. Jestem fanatykiem River Plate i marzeniem jest zagrać tutaj turniej. Dziękuję organizacji za danie mi tej szansy.”, wyraził wzruszony Federico Chiostri podczas prezentacji turnieju na stadionie.

„To przyjemność dzielić się tym z Fede, to dla niego takie wyjątkowe”, kontynuował jego partner Gonzalo Alfonso.

To właśnie tam dwójka Argentyńczyków spróbuje odzyskać miejsce nr 1 w rankingu, które jest teraz własnością Arce / Dal Bianco.

ESPN APT

Le padel na ESPN!

To wielka wiadomość dla fanów padel w Argentynie. Mecze będą transmitowane na głównym kanale sportowym w kraju.

„Największą dumą jest to, że po raz pierwszy APT Padel Trasa będzie na ESPN”, - ogłosił Fabrice Pastor, prezes APT.

„Będziemy grać i obiecuję wszystkim widzom i widzom, że naprawdę spodoba im się oglądanie tego turnieju”., ukończył nowy odtwarzacz APT, Niemiecki Tito.

płyta rzeczna apt

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !