Tak bardzo na to nie mogliśmy się doczekać Fabrice Pastor et Thomas Johansson podkręcił sos. HarmonogramAPT Padel Wycieczka opublikowany jest w końcu tylko ten z pierwszej połowy 2022 roku, ale zawiera już bardzo piękne destynacje.

7 scen, 7 krajów, 3 kontynenty

Sezon rozpocznie się w Ameryce Południowej z przystankiem w Paragwaju, a następnie pierwszymi Mastersami sezonu w Buenos Aires.

W kwietniu pojawią się dwa najbardziej oczekiwane etapy. Druga edycja już bardzo prestiżowego Monaco Master na Place du Casino, potem przybycie APT Padel Wycieczka po Afryce, w Kapsztadzie.

APT będzie kontynuował swój kurs z dwoma odnowionymi etapami, w Sewilli, a następnie w Oeiras (Lizbona). Dlatego pod koniec czerwca przyjedziemy z największym wydarzeniem sezonu: Wielkim Mistrzem. Po raz pierwszy zostanie zagrane w Wiedniu w Austrii!

Nowa koncepcja

„Bardzo się cieszymy, że możemy ogłosić kalendarz już w grudniu tego roku. Daje naszym graczom czas na przygotowanie się do Nowego Roku. 2021 był bardzo trudnym rokiem, ponieważ tor i gracze musieli przystosować się do pandemii. Dziękuję mojej drużynie, zawodnikom i naszym sponsorom za ich ciężką pracę. “, mówi Thomas Johansson, dyrektor generalny APT Padel Wycieczka.

Jak wyjaśnił nam Szwed podczas wywiadu w swoim kraju,APT Padel Wycieczka prezentuje również nową koncepcję na ten sezon. Zawody będą się składać z zawodów Juniorów dziewcząt i chłopców (14-16 lat), Future, a następnie finału (Open lub Master).

Zwycięzcy tych konkursów będą mieli okazję zagrać w kolejną z dziką kartą. W ten sposób juniorzy mogli zagrać w Open lub Master!

Pełny harmonogram pierwszego semestru

- Asunción Otwarte: 21-27 lutego
 
- Mistrz Buenos Aires: 14-20 marca
 
- Mistrz Monako: 11-17 kwietnia
 
- Kapsztad Mistrz: 18-24 kwietnia
 
- Mistrz Sewilli: 16-22 maja
 
- Mistrz Oeiras 6-12 czerwca
 
- Wielki Mistrz Wiednia 20-26 czerwca

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.