Producent konstrukcji metalowo-tekstylnych LAURALU i Klub tenisowy Stade Toulousain (STTC) właśnie nawiązali trwałą współpracę na co najmniej trzy sezony, aby wzmocnić swoją dynamikę i połączyć ambicje.

Stade Toulousain to oczywiście jeden z największych europejskich klubów rugby. Ale to także prestiżowy klub tenisowy, z liczącym się w swoich szeregach „pro teamem” Benjamin Bonzi i Hugo Gaston. Zespół mistrzów, który teraz kojarzy swój wizerunek z wizerunkiem mistrza wzrostu, specjalisty od budownictwa przemysłowego i sportowego: LAURALU.

„Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy partnerem Stade Toulousain Tennis Club”, mówi Olivier Hohn, Prezes LAURALU. Podobnie jak my, STTC zdecydowanie zwraca się ku przyszłości… i ku padel !” Rzeczywiście, STTC ma teraz cztery boiska piłkarskie padel odnowiony, pokryty markizą LAURALU. Są dostępne przez cały rok, z bezpłatnym dostępem dla klubowiczów i wynajmem dla osób postronnych.

Konstrukcja, zamontowana przez LAURALU w zaledwie kilka dni, zajmuje powierzchnię 735 m² i ma 7 metrów wysokości, aby spełnić standardy narzucone przez Francuską Federację Tenisową (FFT). LAURALU rzeczywiście może skorzystać z Etykieta PQT® / PQP® (Plan jakości tenisa / Plan jakości) Padel) przyznany przez FFT w kategorii „Dry kryte – budynki tekstylne”.

Wlać Marc Tiersonnier, prezes klubu tenisowego Stade Toulousain: „LAURALU to doskonały usługodawca, który przestrzega wszystkich swoich zobowiązań umownych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ultra-funkcjonalnego pokrowca, który pozwala ćwiczyć padel w naszym klubie przez cały rok, deszcz, śnieg czy wiatr.” 

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.

Tagi