Le Duży Padel z Bordeaux pojedzie do Malagi na 3. edycję Międzynarodowego Pucharu Klubowego padel du 3 do 6 października 2024.

"Jedziemy do Malagi, aby spędzić trzy dni zawodów, przy których będzie mnóstwo dobrej zabawy, a na dodatek kilka zwycięstw„, potwierdza Hurberta Lacoura, kapitan drużyny Big Padel.

Zespół Gironde będzie zatem obecny w Andaluzji, zwłaszcza w swoich szeregach Yannicka Jadasa, 550. francuski (dawniej 150ᵉ), Francka Lasserre’a, 2331 i Huberta Lacoura, 2348. (były 400. francuski zawodnik). Na chwilę obecną nie znamy tożsamości czwartego gracza, chociaż ją znamy pewne wskazówki : charyzmatyczny zawodnik, były top 20 Francuski i starożytny Gracz drużyny Francji France. Czy to może być Mathieu Lapouge? Jeana-Thomasa Peyrou?

Jeśli chodzi o dwóch zawodników, którzy uzupełnią drużynę, ich anonimowość jest całkowita. Wiemy jednak, że są bardzo przyjaciółmi i niezwykle konkurencyjny !

"Naszym DNA jest przyjemność, towarzyskość i przyjaźń– dodaje Hubert.

Pozostałe informacje: Zespół ten z pewnością nie będzie jedynym reprezentantem Duży Padel z Bordeaux od czasu współzałożyciela klubu, Antoine'a Couvercelle'a powinien także mieć swój zespół.

Po zapewnieniu trzeciego miejsca w Interkluby N1 2023, duża Padel podejmuje zupełnie inny rodzaj rywalizacji. Z takim samym sukcesem? Odpowiedź w październiku!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.