Wielu ekspertów jest o tym przekonanych: padel to sport nowego tysiąclecia. Dlatego wielu inwestorów decyduje się się nim zainteresować, a ostatnio portugalscy piłkarze zdecydowali się na ten krok.

Wszystko zaczęło się od Rui Caetano, który zdecydował się przejść na emeryturę i zająć się otwartymi klubami padel. Naśladowcami byłego reprezentanta było dwóch innych zawodników noszących koszulki selekcjonera Portugalii: Diogo Dalot, który otworzył klub w Porto w maju zeszłego roku z Paquito Navarroi oczywiście Cristiano Ronaldo, który zdecydował się zainwestować w kolosalny projekt w swoim rodzinnym kraju.

Jak słusznie mówi Dalot: „Le padel to sport, który staje się coraz bardziej modny i rozwija się w ostatnich latach nie tylko w Portugalii, ale także na całym świecie, dlatego logiczne było dla mnie zainwestowanie w ten sport.” Portugalscy gracze nie są jedynymi piłkarzami, na których można stawiać zakłady w branży padel. Oczywiście myślimy Zinedine Zidane, Zlatan Ibrahimovic, Francesco Totti...I nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby inne gwiazdy futbolu poszły tą samą drogą!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !